İletişim | Bağlantılar | Site Haritası             TR | EN | DE | FR
Tarihçe

 

Türkiye’de Diş Protez Laboratuvarı olarak kurulan, yalnız Türkiye’ye değil, Tüm Avrupa’ya 21 yıllık diş Protez İhracat tecrübesi ile hizmet veren, her yıl daha da gelişerek sayısal hedefler ötesinde hizmet kalitesinde de lider olarak kalmayı temel politika kabul eden Özel DEN-TEK A.Ş. Türkiye, Almanya ve Fransa Pazarı ile başladığı üretimine, pazarlama, insan kaynakları, üretim kalitesi, personelin katıldığı seminerler ve eğitimler, kaynakların doğru kullanımı ile üretim kalitesini gün be gün artırarak Avrupa’nın diğer önemli ülkelerine’de (İsveç, Hollanda, İngiltere, Avusturya, Danimarka, Belçika, Yunanistan), 300’ ü aşan personel sayısı ile diş protez üretimi yapmaya başlamıştır.

 Son yıllarda gelişen ve değişen kalite anlayışının yayılmasının; Şirketimize, sektörümüze ve hekimlerimize olumlu katkılar sağlayacağına şüphemiz yoktur. Bu değişimi yakalayan Şirketimiz, kalite anlayışı ile Ağız ve diş sağlığı sektöründe önemli bir yer tutacak, her zaman son teknolojiler ile daha iyiyi hedefleyerek güncelliğini koruyacaktır.

 Firmamızın ham madde girişleri CE belgeli olup yurt dışından ithal edilmektedir. Kalite standardını koruyabilmek için Fransız ve Alman üretim şefleri ile birlikte bu işe yıllarını vermiş tecrübeli bölüm şefleri ve üretim elemanlarını bünyesinden bulundurmaktadır.

Şirketimiz teknolojinin son imkanlarını kullanarak, KISA SÜREDE, UYGUN FİYATA, KALİTELİ ÜRETİM politikasıyla müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Den-Tek A.Ş. almış olduğu ISO 9001:2000 ve ISO 13485 kalite yönetim sistemlerini, üretimin bütün aşamalarında uygulamaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız kendini bu yönde geliştirmeye ve yenilemeye devam edecektir…